دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات10
حجم فایل201 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 10 صفحه

1 مدل گرادکس (سیلاب) روشهای برآورد سیلاب‌های طراحی برای برآورد دبی‌های سیلابی از روش‌های زیر استفاده می‌شود:
روابط تجربی
تحلیل فراوانی
هیدروگراف ها
حداکثر سیلاب محتمل
گرداکس
2 3 تفاوت تحلیل فراوانی و مدل گرادکس تحلیل فراوانی یک مدل دبی-دبی است.
سری داده های مربوط به دبی
گرادکس یک مدل بارندگی-دبی است.
بنابراین این مدل به اطلاعات زیر نیازمند است:
بارندگی حداکثر روزانه
دبی حداکثر لحظه ای
دبی حداکثر روزانه 4 تبدیل باران به رواناب 5 مدل گرادکس (1) قبل از آستانه بعد از آستانه 6 مقایسه نسبی تحلیل فراوانی و گرادکس 7 توضیح راجع به مدل (1) در روش گرادکس توزیع آماری برازش یافته بر آمار بارندگی، توزیع گامبل است. که در اغلب موارد و مطالعات فرض درستی است. زیرا اصولاً تنوع توزیع‌های برازش یافته بر بارندگی از آمار دبی کمتر است، اما در پاره‌ای از موارد ممکن است توزیع دیگری بر بارندگی برازش بهتری پیدا کند که اعمال این توزیع مناسب بر داده‌های بارندگی در روش گرادکس مقدور نیست.8 توضیح راجع به مدل 21) در روش گرادکس با توجه به اینکه در نقطه لولا، شیب دبی دقیقاً مساوی شیب بارندگی می‌گردد، یا به عبارت دیگر در کاغذ گامبل که توزیع برازش بصورت خط در می‌آید، شیب خطوط بارندگی و دبی با هم برابر و در نتیجه موازی خواهند بود. به عبارت دیگر با افزایش دوره بازگشت، مقدار بارندگی نیز افزایش می‌یابد و از یک آستانه به بعد به ازای دوره بازگشت خاصی باران قادر است حداکثر تلفات حوزه را تامین کند.

9 فرموله نمودن مدل 10 تبدیل دبی حداکثر روزانه به دبی حداکثر لحظه ای در روابطه اسلاید قبل دبی حداکثر متوسط روزانه با دوره بازگشت مورد نظر محاسبه می‌شود. برای محاسبه دبی حداکثر لحظه‌ای به ترتیب زیر عمل می‌شود: 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود:: برچسب ها : دانلود پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) , بررسی مدل گرادکس (سیلاب) , پاورپوینت جامع و کامل مدل گرادکس (سیلاب) , کاملترین پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) , پکیج پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) , مقاله مدل گرادکس (سیلاب) , تحقیق مدل گرادکس (سیلاب) ,
ن : شایان
ت : جمعه 19 آبان 1396
   
خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]